FLAUTA LADIES

29 września 2023

Dzięki życzliwości Polskiego Związku Piłki Nożnej dwa najstarsze roczniki naszego Klubu FLAUTA GDYNIA LADIES miały możliwość współuczestniczenia w organizacji meczu pierwszej narodowej reprezentacji Polski w piłce nożnej kobiet, w ramach Ligi Narodów UEFA przeciwko Ukrainie.

Nasze młode piłkarki na kilka dni przez ww. spotkaniem uczestniczyły w konferencji prasowej z udziałem Konsula Ukrainy oraz Prezydenta Gdyni Wojciecha Szczurka by już w dniu meczu na Stadionie Miejskim w Gdyni wraz z piłkarkami SI ARKA Gdynia stanowić obsługę płyty boiska. Nasze dziewczęta stanowiły poczet flagowy podczas odgrywania hymnów narodowych a także podawały piłki podczas spotkania. Zaangażowanie rodziców, trenerów oraz samych zawodniczek zostało docenione przez PZPN poprzez zaproszenie na dedykowane spotkanie z reprezentantkami Polski. Rozmowy, zdjęcia, autografy... Mnóstwo radości!

Dziękujemy PZPN oraz Zarządowi Pomorskiego Związku Piłki Nożnej za docenianie naszej pracy w promocję futbolu kobiecego oraz powierzenie odpowiedzialnych zadań przy organizacji tak ważnego wydarzenia, których z powodu pandemii nie udało nam się uprzednio zrealizować podczas meczu Polska - Armenia w Gdyni.

SZCZEGÓŁY wydarzenia na naszym Facebook'u - https://www.facebook.com/flautagdynialadies?locale=pl_PL

 

 

Super spotkanie z reprezentacją Polski kobiet!