FLAUTA LADIES


8

wykwalifikowanych

trenerów

4

lokalizacje

3

kategorie wiekowe

O NAS

W szerokim zakresie statutowa działalność STOWARZYSZENIA FLAUTA to m.in. sportowa oraz społeczna edukacja dzieci i młodzieży, promocja wolontariatu, organizacja wydarzeń o charakterze sportowym i rekreacyjnym, działalność prospołeczna na rzecz środowisk lokalnych, tworzenie i prowadzenie projektów charytatywnych oraz współpraca międzysektorowa.
 
Zespół Stowarzyszenia FLAUTA tworzą dynamiczni w działaniu edukatorzy, pedagogowie, trenerzy i manager’owie, posiadający doświadczenie oraz wysokie kompetencje w zakresie edukacji oraz sportu, szczególnie w dyscyplinie piłki nożnej.

FLAUTA LADIES to przyjazny rodzinom projekt, który zapewnia harmonijny rozwój dziewcząt poprzez regularne uprawianie sportu.

 

Latem i zimą każdego roku organizujemy obozy sportowe, prowadzimy warsztaty   edukacyjne   dla   naszych   podopiecznych   oraz   ich   rodziców

a  także  organizujemy  wydarzenia   integracyjne  i sportowo - rekreacyjne.

 

Jesteśmy ponadto partnerem klas sportowych w SP 44 w Gdyni Obłużu,     

na poziomie I i II.

 

Wysoko wykwalifikowana kadra sportowo  - pedagogiczna daje gwarancję  skutecznej   edukacji   dziewcząt   poprzez  ich udział w treningach,  turniejach oraz wydarzeniach sprawnościowych i testowych.

 

Dołączcie do nas!