FLAUTA LADIES

02 grudnia 2021
W sobotę 27 listopada 2021 r. w hali sportowo widowiskowej w Chmielnie zorganizowaliśmy turniej piłkarski dla dziewcząt do lat 11-tu i chłopców do lat 7-miu "FLAUTA CHMIELNO KASZUBY CUP'2021".
 
Imprezie oficjalnie patronował p. Michał Melibruda - Wójt Gminy Chmielno.
 
Na starcie stanęło łącznie 112 zawodniczek i zawodników reprezentujących 14 drużyn.
Nie liczyliśmy punktów bo najważniejsza była rywalizacja i radość z każdej zdobytej bramki czy udanej interwencji a nie powszechna punktomania.
 
Dodatkowo dla wszystkich drużyn dziewczęcych nasz ważny Partner, czyli Fundacja Sportu Pozytywnego i jej edukatorka - p. Dominka Zakrzewska, przygotowała i przeprowadziła warsztaty edukacyjne z zakresu psychologii sport pt. "Cele i emocje".
 
Wszystkie dzieci uczestniczące w turnieju otrzymały okolicznościowe dyplomy oraz plany lekcji, zaś najlepszy zawodnik i zawodniczka z każdej drużyny, także torbę upominków ufundowanych przez Partnerów turnieju.
 
Nad bezpieczeństwem kibiców, którzy dopingowali małe piłkarki i piłkarzy i którzy od rana do wieczora rozegrali aż 43 mecze, czuwali strażaczki i strażacy OSP Chmielno oraz Dyrektor i pracownicy Szkoły Podstawowej w Chmielnie.
 
W Ceremonii Otwarcia i Dyplomowej, których oprawę wzbogacili p. Tadeusz Makowski oraz przedstawiciele Zespołu "Chmielanie" udział wzięli :
 
Wójt Chmielna p. Michał Melibruda
Przewodniczący Rady Gminy Chmielno p. Stanisław Klimowicz
Dyrektor SP w Chmielnie p. Witold Maćków
Dyrektor GOKSiR w Chmielnie p. Edyta Klasa
oraz Organizatorzy Zarząd Stowarzyszenia Flauta - p. Tomasz Bobryk i p. Tomasz Kożuchowski.
 
BARDZO DZIĘKUJUEMY wszystkim Partnerom i Dobrodziejom, którzy przyczynili się do organizacji tego turnieju i który był oficjalnym wydarzeniem promującym Jubileusz 800-lecia
 
Kolejne turnieje FLAUTA CUP już w Nowym Roku 2022 - JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY
 
TURNIEJ FLAUTA CHMIELNO KASZUBY CUP'2021