FLAUTA LADIES

18 kwietnia 2024
Z przyjemnością informujemy, że jako jeden z tylko 4 klubów na Pomorzu zostaliśmy wybrani przez Polski Związek Piłki Nożnej do realizacji super programu bezpłatnych zajęć sportowych dla dziewczynek w wieku 5 - 8 lat, w których uczą się podstaw piłki nożnej...poprzez scenariusze z bajek Disney'a.
Czym jest więc w szczegółach Program UEFA Plamakers ?
𝐈𝐝𝐞𝐚:
UEFA, we współpracy z firmą Disney oraz Polskim Związkiem Piłki Nożnej, proponuje innowacyjne podejście, które wprowadza dziewczynki do gry w piłkę nożną poprzez zabawę i opowiadanie historii.
𝐂𝐞𝐥:
Zachęcenie dziewczynek do piłki nożnej poprzez środowisko stworzone specjalnie dla nich, skoncentrowane na zabawie, przyjaźniach i aktywności fizycznej. Przekazanie kadrze szkoleniowej nowej, dostosowanej do grupy docelowej metodologii, która wykorzystuje wyobraźnię jako narzędzie nauczania i treningu umiejętności piłkarskich. Podniesienie poziomu sprawności ogólnej u dziewczynek i stworzenie trwałego przywiązania ich do piłki nożnej.
𝐂𝐞𝐥𝐞 𝐞𝐝𝐮𝐤𝐚𝐜𝐲𝐣𝐧𝐞:
Rozwijanie podstawowych umiejętności ruchowych, które wyposażają dziewczynki w umiejętności potrzebne do uprawiania sportu. Stworzenie dziewczynkom okazji do poznania piłki nożnej i zapoznania się z podstawowymi umiejętnościami, jakich ona wymaga. Rozwijanie wartości i umiejętności życiowych, które wykraczają poza futbol i przydają się w życiu codziennym, takich jak szacunek, praca zespołowa i rozwiązywanie problemów.
 
Chcesz zapisać córkę ?
Napisz na adres e-mail: p.ziep@flauta.eu
 
Zajęcia odbywają się w roku szkolnym, od początku maja w Szkole Podstawowej nr 44 w Gdyni Obłużu.
 
ZAPRASZAMY!
 
PO SZCZEGÓŁY kliknij poniżej na logo Programu
 
 
 

Ruszamy z nowym projektem UEFA PLAYMAKERS!