FLAUTA LADIES

20 lutego 2020

 

W drugiej połowie stycznia nasze piłkarki uczestniczyły w zimowym obozie zorganizowanym w kaszubskim Chmielnie.  Było mnóstwo zabawy na treningach, a wolnym czasie zawodniczki wraz z trenerami korzystały z pobliskich atrakcji.

 

 

Jedną z nich było wyjście do zaprzyjaźnionego "Kina za Rogiem", gdzie wszyscy z zaciekawieniem śledzili losy "Belli i Sebastiana".

 

 

Oprócz zabaw mieliśmy okazję uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych o rybach i rafie koralowej, oraz zwiedzaliśmy muzeum.


 

Wieczorami korzystaliśmy z pobliskiego basenu oraz placu zabaw z kulkami :)

 

 

Na koniec obozu zawodniczki wspólnie z rodzicami miały możliwość uczestniczyć w festynie sportowym gdzie razem stawiali czoła różnym konkurencjom. Rozegrany został również mecz Piłkarek przeciwko Rodzicom, gdzie lepsze okazały się nasze pociechy :). Podsumowanie obozu oraz podziękowania miały miejsce w chatce Pani Alicji, gdzie każdy mógł zjeść kiełbaskę z grilla  i posłuchać opowieści prawdziwego Kaszuba. 

 

 

Pierwszy obóz FLAUTA LADIES na pewno zostanie w naszych pamięciach na długo! Jednak my już planujemy kolejną LETNIĄ EDYCJĘ, na którą serdecznie zapraszamy nasze WSZYSTKIE nasze zawodniczki!

Rezerwujcie terminy w pierwszej połowie LIPCA :)

OBÓZ zimowy z Flautą :)