FLAUTA LADIES

07 czerwca 2022
Nasze 10-latki ze srebrnymi medalami i super turnieju w Gdańsku! Reprezentacja KSS Flauta Gdynia Ladies z roczników 2012 i młodszych 16 maja 2022 na płycie głównej Stadionu Polsat Plus Arena Gdańsk wywalczyły w pięknym stylu II miejsce w turnieju InvestGDACUP'2022!
 
Nasze zawodniczki pokonały w grupie eliminacyjnej Salos Rumia 6:0, następnie AP LOTOS Gdańsk 7:0, zaś w półfinale zwyciężyły z drużyną Kaperki Puck 5:2. Dopiero w finale Reprezentacja Województwa rocznika 2012 pokonała nasze Super Flaucianki 1:0. Tym samym gdynianki po raz pierwszy w historii stanęły na podium takiego prestiżowego turnieju, który zorganizował Pomorski Związek Piłki Nożnej a głównym prowadzącym go był Bartek Ignacik - słynny Turbokozak z Redakcji CANAL+ SPORT.
 
Gratulujemy wszystkim 10-zawodniczkom oraz szkoleniowcom Klubu a także samemu trenerowi Maciejowi Dąbrowskiemu, który poprowadził dziewczyny do medali w tych zawodach.
 
Skład : POLI, AKLEMA, OGÓREK, POLA, DOMI, IZA, ANIA, LAURA, MILENA, EMI.
Dziękujemy rodzicom za obecność i doping oraz Zarządowi Firmy INŻTOR Gdynia, za ufundowaniu pięknych dresów klubowych, dzięki którym nasze dziewczyny jeszcze piękniej się prezentowały podczas wyjazdu.
 
InvestGDA CUP 2022