FLAUTA LADIES

06 grudnia 2023

W hali sportowej w Chmielnie odbyła się trzecia już edycja turnieju, któremu patronował wójt Chmielna - Michał Melibruda oraz Prezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej - Radosław Michalski. W sobotę 25 11 2023 roku na starcie stanęło aż 18 drużyn dziewcząt i chłopców, w wieku od 7-miu do 11-tu lat.

To były bardzo udane zawody, w których dominowała wola walki i radość dzieci po każdej zdobytej bramce. 9-godzinne zmagania zwieńczyły dwie ceremonie dyplomowe - dla dziewcząt i dla chłopców. Ponad setka dzieci bawiła się znakomicie, co podkreślali oficjele -  m.in. Dyrektor Szkoły - Witold Maćków oraz przedstawiciele Zespołu Ludowego "Chmielanie". 

Nagrody indywidualne oraz dyplomy uczestnikom wręczał Arkadiusz Kupcewicz - syn słynnego piłkarza i trenera ś.p. Janusza Kupcewicza, którego imieniem oficjalnie ten turniej został nazwany.

Za rok kolejna edycja zawodów, na którą już dziś małe piłkarki i piłkarzy zapraszamy!

Dziękujemy za wsparcie organizacji turnieju Zarządowi Gminy Chmielno, dyrektorowi chmieleńskiej Szkoły Podstawowej, druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Chmielnie oraz Partnerowi zawodów - hurtowni MARBA SPORT z Miszewka - właścicielowi piłkarskiej marki NO10. 

III edycja FLAUTA CHMIELNO KASZUBY CUP 2023